Autumn Holland Cup 2019

Plaats: Uden                                                                  
Land: Nederland
Datum: 19 en 20 oktober 2019
Website: 

De Autumn Holland Cup wordt gespeeld in Uden , Noord Brabant en wordt voor de tweede keer georganiseerd. 

Udi'19/CSU stellen hun 6 velden gedurende twee dagen beschikbaar, en alle wedstrijden worden gespeeld op gras en kunstgras. 

De groepswedstrijden worden op zaterdag 19 oktober gespeeld, en op zondag 20 oktober de plaatsings- en finalewedstrijden. Op zaterdag en zondag speelt U in dagdelen, dwz U speelt voordemiddag of nademiddag, zodat U naast het toernooi nog andere aktiviteiten kunt ondernemen.

Alleen inschrijven zonder overnachtingen, kan ook, kosten 75 euro per nederlands team.

Wenst U  onderkomen, gelieve contact op te nemen met Tiny van Gemert Sports : info@tvgsports.nl

Ik wens alle verenigingen een gezellig en sportief toernooi toe.

Met vriendelijke sportgroeten,
Tiny van Gemert en mede organiserende vereningingen. 

Autumn Holland Cup 2019Autumn Holland Cup 2019Autumn Holland Cup 2019Autumn Holland Cup 2019

Leeftijdsgroepen

groep  elftallen leeftijden speeltijd wisselingen
Jongens U15  elftallen geboren na 01.01.2005 speeltijd 1x30 minuten 5 wisselingen
Jongens U14  elftallen geboren na 01.01.2006 speeltijd 1x30 minuten 5 wisselingen
Jongens U13  elftallen geboren na 01.01.2007 speeltijd 1x30 minten 5 wisselingen
Jongens U12  achttallen geboren na 01.01.2008 speeltijd 1x30 minuten 5 wisselingen
Jongens U11  achttallen geboren na 01.01.2009 speeltijd 1x20 minuten open
Meisjes U15  elftallen geboren na 01.01.2005 speeltijd 1x30 minuten 5 wisselingen
Meisjes U13  zeventallen geboren na 01.01.2007 speeltijd 1x30 minuten 5 wisselingen

3 dispensatiespelers veroorloofd, 12 maanden ouder dan leeftijdsgroep waarin ze spelen.

Programma

vrijdag 18 Oktober      -  aankomst teams met overnachting
                                       mogelijkheid voor training op sportvelden

zaterdag 19 Oktober  -  poulewedstrijden van 09.00 uur tot 17.00 uur

zondag 20 Oktober    -  plaatsing en finalewedstrijden van 09.00 tot 17.00 uur

Maandag 21 Oktober -  vertrek teams met overnachting

 

Wil je meer weten over dit toernooi?
Tiny van Gemert
CONTACT